niedziela, 8 grudnia 2013

Pierwszy śnieg.


 Nie należę do tych, co to na "te białe, co spadło to..." złorzeczą na czym im tylko stanie. Tak jest w naszej strefie i już. Są coraz krótsze popołudnia. Gdy są już niemalże najbardziej krótkie jakie mogą być, to wtedy pada śnieg. I jak spadnie to psioczą. Jak nie spadnie - też psioczą. Że za dużo, albo za mało.... Psioczą. Ja nie mam jakoś takich zmartwień. Podoba mi się i z nim i bez niego.
Prezentowane widoczki uchwycone z podnóża góry Guślarz po stronie Czech. Widoki na trzy strony świata. Przez filtr połówkowy szary  i polaryzacyjny kołowy w jednym kadrze, około godziny 16:30.
Krótki ten dzień... :)

8 komentarzy:

 1. I bardzo dobrze! Bo zazwyczaj jak piszesz, trudno jest ludziom dogodzić, takie z nas paskudne stworzenia:) u mnie jeszcze nie bialo, ale czuje się w powietrzu, że to kwestia dni... godzin może:) miłego tygodnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ne właśnie... Dziś w powietrzu czuć, że to jeszcze nie ten będzie tym zimowym śniegiem... :)

   Usuń
 2. I co z tego, że na zdjęciu biało, skoro Ksawery już uszedł, a śnieg złorzeczeniami wystraszony topnieje:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ksawery uciekł przed deszczem, tak mi to dziś wygląda ;)

   Usuń
 3. Ja nie lubię i psioczę, ale przyznaję, że ładne to ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. Ah z takiego śniegu to ucieszyłby się mój mąż, który z niecierpliwościa dopytyuje, kiedy może dobrać się do zimowych zapasów. Obiecałam, jak tylko pewnym rankiem zobaczy śnieg za oknem haha. Ja śnieg uwielbiam jak mam deske pod nogami i śmigam

  OdpowiedzUsuń
 5. Czeka tego śniegu jak pierwszej gwiazdki ;)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz:
- jeśli masz stronę/bloga na innej platformie wybierz: "nazwa/adres URL'', gdzie w polu "nazwa" wpisujesz nazwę, w polu "URL" wklejasz adres strony/bloga. Jeśli nie posiadasz takowych - po prostu wpisz swój nick w polu "nazwa". Będzie miło zwracać się "po nazwie"
- jeśli wybierasz "Anonimowy" - na końcu komentarza wpisz swój nick.
Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona. Dzięki za wpis.