wtorek, 7 maja 2013

Pies miejski #6

 Śmieszne, małe psiątko wyglądające trochę jak Chewbacca z Gwiezdnych Wojen.  Mieszczący się w szczelinie ogrodzenia o szerokości jednej brakującej sztachety, dobry materiał na miejskiego psa. Tymczasem, chyba z racji młodego wieku, trzyma się raczej w wąskim kwartale ulic. Niezbyt peszy go obiektyw, ignoruje cmoknięcia i pogwizdywanie. Jedno zdjęcie i koniec. Nie dał się namówić na więcej.

5 komentarzy:

 1. Ceni się jako model. Skoro nie dostał kiełbaski lub kaszanki, to nie zamierzał udostępniać wizerunku za darmo. Dziś wszystko jest na sprzedaż:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. I to model znający się na swoim fachu. Swoją urodą nie zasłonił przestrzeni poza sobą :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten jeszcze nie jest "zepsuty". Niektóre są takie, że nawet się nie zatrzymają, nie mówiąc już o spojrzeniu prosto w obiektyw - i takiego ani prośbą, ani groźbą. Podstępem jedynie - trzeba wiedzieć którędy będzie szedł i się tam z kamerą zasadzić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedno dobrze uchwycone zdjęcie wystarczy :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz:
- jeśli masz stronę/bloga na innej platformie wybierz: "nazwa/adres URL'', gdzie w polu "nazwa" wpisujesz nazwę, w polu "URL" wklejasz adres strony/bloga. Jeśli nie posiadasz takowych - po prostu wpisz swój nick w polu "nazwa". Będzie miło zwracać się "po nazwie"
- jeśli wybierasz "Anonimowy" - na końcu komentarza wpisz swój nick.
Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona. Dzięki za wpis.