piątek, 12 maja 2017

Uwaga


 Sprawa głośna i niejasna. Społecznościowe śledztwa z fotela, kapcie, dresy, udostępnienia, wrzuty, komentarze. Kontrowersje, wyroki, zapewnienia, deklaracje. Jedni znają drugich, polubiają, tropią.


 Co widzieli, słyszeli, czytali, co im się wydaje a czego są pewni. Na jedno wychodzi. Lud wydał sądy, lud sądzi. Ludzi oblatuje strach, ludzie w ludziach wzbudzają strach i nienawiść.
  Wiele pieczeni piecze się przy tym ogniu, są już wysuszone i spalone, niestrawne. Ciągle dokładają nowe. Coraz to nowe medialne byty się rodzą. Detektyw opowiada. Detektyw jeździ tu i tam. Detektyw robi zakupy w Tesco. Ludzie się kłaniają - "Krzysztofie, Krzychu"

  Program "Uwaga" produkcji TVN, dotyczący zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.
  Bogatynia, 8 maja 2017

8 komentarzy:

 1. Ten gość jest... dobra, nie będę przeklinała. Szopki robi, lansiarz jeden :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktoś prowadzi proste i jawne życie i nieciekawie umiera. Inny prowadzi zagadkowe życie i jeszcze ma zagadkową śmierć. To jest niesprawiedliwe.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie. Ta sprawa będzie naszą kolejną narodową teorią spiskową, lud wie lepiej i będzie się tym karmił jeszcze długo...

   Usuń
  2. Ciekawe czy rozgłosem i społecznym zainteresowaniem przebije "matkę Madzi"?
   Moja opinia jest taka.., jeśli w sprawę zaangażowany jest pan z wyprasowaną czupryną, to on się już o to postara, że medialnie sprawa nie uschnie :)

   Usuń
  3. Jeśli już, to tylko na chwilę. Tamtej "sława" też tyle trwała. Duke Nukem zrobił sobie darmowy show o ogromnym zasięgu...

   Usuń
  4. uwielbiam takie wydarzenia... i zawsze pojawia się jakiś starszy pan mówiący łamliwym głosem: panie, jak zyję 80 lat to takiego czegoś nie było....

   Usuń
  5. Dobre ! Kiedyś to odchodziły nie gorsze hocki-klocki, ale takich jak te - nie było... :)

   Usuń

Dodając komentarz:
- jeśli masz stronę/bloga na innej platformie wybierz: "nazwa/adres URL'', gdzie w polu "nazwa" wpisujesz nazwę, w polu "URL" wklejasz adres strony/bloga. Jeśli nie posiadasz takowych - po prostu wpisz swój nick w polu "nazwa". Będzie miło zwracać się "po nazwie"
- jeśli wybierasz "Anonimowy" - na końcu komentarza wpisz swój nick.
Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona. Dzięki za wpis.