środa, 13 stycznia 2016

Orkiestra 2016

   Podobno mamy kolejny rekord. Pomimo wiatru w oczy całe to przedsięwzięcie nie zwalnia...
 Wydawać się by mogło, że Orkiestra dostała mocno po plecach. Można odnieść było wrażenie, że wszystkiego jest mniej, ciszej, krócej, skromniej. Wektor politycznej poprawności osiągnął zwrot przeciwny. Nic nowego.

  Na licytacjach fanty kolekcjonerskie, okolicznościowe, i te praktyczne. Z wylicytowanym karnetem na całoroczne strzyżenie w dobrym salonie korpulentny mężczyzna bryluje wśród kolegów.  Karnet nie jest imienny - wyjaśnia - który będzie chciał się ostrzyc, to niech wpada do mnie. Użyczę chętnemu.
 Ucieszeni wszyscy.

 W Bogatyni niespodziewanie wysoka kwota ze zbiórki. Fajerwerki skromniejsze, ale niezmiennie efektowne.

2 komentarze:

  1. Może przyda się mniej nachalności temu przedsięwzięciu, a Owsiak nie będzie tak bezczelnie kroił kasy na tym odruchu ludzkich serc. To nie wektor poprawności, ale zwykła przyzwoitość podpowiada, że dobroczynności nie powinna być rodzinnym biznesem.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest to formuła tego przedsięwzięcia, ta kolorowa dynamika. No i sam Jurek Owsiak, którego charyzma stanowi motor napędowy. Koszty ? Nie da się ogarnąć tak potężnej zbiórki za darmo, no nie da się...

      Usuń

Dodając komentarz:
- jeśli masz stronę/bloga na innej platformie wybierz: "nazwa/adres URL'', gdzie w polu "nazwa" wpisujesz nazwę, w polu "URL" wklejasz adres strony/bloga. Jeśli nie posiadasz takowych - po prostu wpisz swój nick w polu "nazwa". Będzie miło zwracać się "po nazwie"
- jeśli wybierasz "Anonimowy" - na końcu komentarza wpisz swój nick.
Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona. Dzięki za wpis.