niedziela, 1 lutego 2015

Kolędnicy kolędują   Zawsze, ilekroć mam okazję uczestniczyć/przyglądać się przedsięwzięciom mającym interwał odbywania się roczny, tylekroć mówię sobie "nie wiem kiedy czas ten zleciał", prędkość upływu czasu najbardziej dla mnie odczuwalna jest w takich momentach, gdy uświadamiam sobie świeżość wspomnień dotyczących edycji poprzednich w realiach edycji tegorocznych. Wakacji, świąt, ferii, przystanku Woodstock, Zaduszek, albo przeglądów technicznych. Corocznej polisy OC do opłacenia również. Albo szczególnie...
   Najbardziej cenna w tej imprezie jest możliwość spotkania się ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie chodzi o rywalizację, chodzi o to, żeby się po prostu spotkać i pośpiewać - podkreślają jej uczestnicy. O pozytywne emocje chodzi. O miłe chwile. O wspólne tradycje, ich pielęgnowanie i przekazanie. Po prostu. 

2 komentarze:

  1. Muszę napisać, piękne, oddające głębie przekazu zdjęcia. Bardzo przyjemnie się je ogląda - trochę jak historia z obrazów złożona : )

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chciałem wszystkie zrobić nieostre, ale zrobienie zdjęć nieostrych jest bardziej skomplikowane niż ostrych... Więc jest mniej więcej pośrodku.

      Usuń

Dodając komentarz:
- jeśli masz stronę/bloga na innej platformie wybierz: "nazwa/adres URL'', gdzie w polu "nazwa" wpisujesz nazwę, w polu "URL" wklejasz adres strony/bloga. Jeśli nie posiadasz takowych - po prostu wpisz swój nick w polu "nazwa". Będzie miło zwracać się "po nazwie"
- jeśli wybierasz "Anonimowy" - na końcu komentarza wpisz swój nick.
Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona. Dzięki za wpis.