piątek, 14 czerwca 2013

Pies miejski #8

 Pies miejski wyjątkowy. Bo rasowy. Wśród miejskich szwendaczy rasowce są wyjątkiem. Raczej rzadko, a raczej niespotykane, miejskie rasowce w swobodnym ruchu miejskim. Jeśli krąży taki, to w bezpośredniej bliskości domu czy też podwórka, na które ewakuuje się niezwłocznie w sytuacji w której "nie wiadomo o co gościowi chodzi". Jak już tam stanie, to stoi. Nieruchomo. Zdjęcie będzie nieporuszone.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Tymczasem w szafie jakby zatrzymał się czas. Ziarenka piasku zatoczyły pełną rocznę pętlę, wysypują się dziś jakby wsypane wczoraj, paski, linki, plastiki, paliki i szmatki. Jakby wczoraj włożone, dziś znów wędrują do przestrzeni ładunkowej ściśnięte, pachnące jak jakby przed chwilą. Do użycia ponownego na piachu, wietrze i wodzie. I trasą E65/S3 wśród samochodowego ruchu, sprzedawców grzybów, autokomisów, przydrożnych dziwek, fotoradarów i krzyży na drzewach. W górę mapy. Nawet nie wiem kiedy upłynął rok...

8 komentarzy:

 1. Ale, że co?
  Że u Was już wakacje?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas przyspiesza z każdym rokiem. Mówią, że życie po czterdziestce to równia pochyła:-)
  Sympatyczna ta psina przygladająca się Autorowi zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płynie i to szybko, na każdym kroku to widzę, co krok czuję to "jakby wczoraj"...

   Usuń
 3. Udanego ...plażingu(?) ;) Czas możesz sobie spokojnie wydłużyć - po prostu na coroczne wakacje jeździj co dwa lata... TADAAAMMM!
  :)
  Miłego urlopowania i muszelkę przywieźcie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak po dwóch latach się poczuję "jak wczoraj" to będzie katastrofa...

   Usuń
 4. Punktpotrójny plażuje... a tymczasem aktywisci Greenpeacu znów opanowali chłodnię... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie da się być w dwóch miejscach naraz, a co dopiero w trzech ;)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz:
- jeśli masz stronę/bloga na innej platformie wybierz: "nazwa/adres URL'', gdzie w polu "nazwa" wpisujesz nazwę, w polu "URL" wklejasz adres strony/bloga. Jeśli nie posiadasz takowych - po prostu wpisz swój nick w polu "nazwa". Będzie miło zwracać się "po nazwie"
- jeśli wybierasz "Anonimowy" - na końcu komentarza wpisz swój nick.
Weryfikacja obrazkowa jest wyłączona. Dzięki za wpis.